Darmowa dostawa od 400,00 zł

Informacje o sklepie

Kim jesteśmy?

Strona sztuczne-ognie.pl należy do Grupy PyroTech, która jest właścicielem takich sklepów jak hurtownia-fajerwerki.pl czy pyrotechshop.pl.

NA POWYŻSZYCH STRONACH RÓWNIEŻ MOŻNA DOKONAĆ ZAKUPÓW.


PyroTech Group rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku. W początkowej fazie działalności koncentrowaliśmy się na pirotechnice profesjonalnej. Każdego roku przeprowadzaliśmy blisko 100 realizacji pirotechnicznych na terenie Polski i Europy. W następnych latach zaczęliśmy rozwijać swoją działalność w sektorze handlu internetowego. Wprowadziliśmy do oferty setki produktów z kategorii pirotechniki amatorskiej i udostępniliśmy do sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej. Kolejne lata i konieczność rozwoju działalności spowodowały konieczność jeszcze większego poszerzenia oferty. W ten sposób od 2021 roku staliśmy się największym sklepem oferującym zarówno produkty pirotechniczne, jak i akcesoria imprezowe.

Na czym polega nasza przewaga?

Niewątpliwie naszą przewagą jest doskonała znajomość rynku eventowego w Polsce. Przez lata pracy przy setkach imprez członkowie naszego zespołu zdobyli bardzo dużo doświadczenie. Dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów, którzy oczekują profesjonalnego doradztwa. W składzie zespołu mamy również profesjonalnych pirotechników z PyroTech SHOW - odpowiadają oni za dobór asortymentu pirotechnicznego, jak i wspierają naszych Klientów w podejmowaniu decyzji zakupowych. Jest to bardzo ważny element, ponieważ niewłaściwie dobrana, czy przedstawiona pirotechnika może doprowadzić do wypadku.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 27 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-16
Wszystko w porządku
2023-01-08
Mega szybka realizacja
pixel