Darmowa dostawa od 400,00 zł

Wulkany / Fontanny

( ilość produktów: 43 )

Wulkany zwane inaczej fontannami to produkty pirotechniczne, które emitują efekty z poziomu podłoża. Wyglądają jak płomienie, snopy iskier o różnych kolorach lub mają efekt craclingu. Wulkany pirotechniczne można połączyć z wystrzałami sztucznych ogni, chętnie doradzimy ciekawe zestawienia, jak również właściwy dobór do lokalizacji, okazji oraz okoliczności. Fontanny różnią się ilością materiału pirotechnicznego, od tego zależy efekt wizualny pokazu oraz czas jego trwania. Dostępne są małe fontanny tortowe, średnie wulkany fajerwerków oraz ogromne fontanny pirotechniczne z bardzo dużym efektem.

Bezpieczeństwo użytkowania wulkanów

Fontanny fajerwerków są dość bezpiecznymi produktami pirotechnicznymi. Wystarczy położyć je na podłożu, odpalić i dla bezpiecznego podziwiania oddalić się na właściwą odległość. Konstrukcja wulkanów nie jest jednak zbyt stabilna, więc mogą w czasie pokazu zostać wywrócone, co stwarza pewne niebezpieczeństwo. Dlatego przy użytkowaniu fontanny trzeba zachować szczególną ostrożność, zwrócić uwagę na mocowanie i dokładnie stosować się do załączonej instrukcji.

Wulkany pirotechniczne zwykle mają formę walca lub stożka. Walcowate fontanny uznawane są dzięki konstrukcji za bezpieczniejsze, choć stożek prościej jest ustawić, bo jest mniej wywrotny.

Wulkany pirotechniczne w PyroTech SHOP

Nasz sklep z pirotechniką oferuje różnorodne fontanny fajerwerków najlepszej jakości w korzystnej cenie od sprawdzonych i uznanych producentów. Mamy fontanny fajerwerków w ponad 60 rodzajach, różnego kształtu i wielkości, z różną ilością materiału pirotechnicznego oraz efektem wizualnym, jego czasem trwania i rodzajem.

Oferujemy wulkany pirotechniczne w kształcie walców oraz stożków. Mamy małe fontanny tortowe idealne do ozdobienia ciasta. Do wyboru są średniej wielkości wulkany idealne na mniejsze imprezy oraz duże wulkany fajerwerków, na przykład fajerwerki F25 firmy GAOO złożone z kilkudziesięciu gramów materiału pirotechnicznego. Dostępne są też ogromne,   kilkukilogramowe wulkany typu ETNA, z efektem trwającym ponad minutę. W ofercie mamy też wulkany marek JORGE, TRIPLEX, TROPIC, PIROMAX, SRPYRO czy SUREX.

Nasz asortyment to bogata oferta produktów od sprawdzonych i renomowanych producentów dla klientów hurtowych i detalicznych. Wszystkie produkty pirotechniczne z naszej oferty mają wymagane zezwolenia i atesty, są opisane pod względem technicznym oraz efektu wizualnego, który dodatkowo pokazany jest na załączonych filmikach. Udzielimy fachowej porady i pomocy, w razie pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub zostawienia wiadomości.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 27 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-10
Kolejny raz korzystam z usług tej Firmy. Oferowane produkty są wysokiej jakości i bardzo bezpieczne w użytkowaniu.
2023-01-08
Mega szybka realizacja
pixel