Darmowa dostawa od 400,00 zł

Stroboskopy

( ilość produktów: 15 )

Stroboskopy to wyroby pirotechniczne generujące efekt stroboskopu, czyli migoczących świateł. Mogą mieć różną intensywność efektu i długość trwania oraz różne kolory. Migocące z dużą częstotliwością jasne światło jest bardzo atrakcyjne wizualnie.

Stroboskopy to popularne produkty pirotechniczne głównie do opraw gier oraz meczów i jako elementy pokazów. Sprawdzą się także na różnych innych imprezach plenerowych, wystarczy dobrać właściwą intensywność migania światła do zamierzonego efektu.

Flary stroboskopowe to rodzaj rakiet sygnalizacyjnych o pulsacyjnym, jasnym świetle, które oprócz sygnalizacji mogą być wykorzystane do zapewnienia efektownej scenerii jakiegoś widowiska.

Duże stroboskopy mają najczęściej lontowy system odpalania, dzięki czemu mogą być elementem pokazu pirotechnicznego. Duże, migające światło zależnie od modelu rozświetla z różną częstotliwością otoczenie.

Stroboskopy flash zapewniają bardziej ciągłe, choć migocące światło. Dzięki temu mogą być atrakcyjnym elementem pokazów pirotechnicznych lub jako oprawa meczowa.

Stroboskopy pirotechniczne PyroTech

W naszym asortymencie znajdują się wszystkie rodzaje stroboskopów, dostępne pojedynczo lub w praktycznych zestawach.

Oferujemy duże stroboskopy o różnej częstotliwości i kolorze światła. Do wyboru także lontowe stroboskopy flash oraz flary stroboskopowe o różnym świetle.

Wszystkie wyroby pirotechniczne z naszej oferty to najwyższej jakości fajerwerki wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów w przystępnej cenie. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów dla klienta indywidualnego i hurtowego.

Produkty pirotechniczne mają szczegółowy opis techniczny, efektu, klasy CE i bezpieczeństwa użytkowania. Produkty przedstawione są także na filmikach prezentujących realny efekt pirotechniczny, co gwarantuje pewność zakupu oczekiwanego wyrobu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub zostawienia wiadomości w razie pytań, zawsze służymy fachową pomocą. Jeśli nie ma wybranego produktu, po informacji postaramy się, żeby ponownie znalazł się w sprzedaży w ciągu 7 dni.

Nasze fajerwerki mają niezbędne zezwolenia i atesty. Wysyłamy je w ciągu 24-48 godzin od otrzymania wpłaty za zamówiony towar.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 29 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-20
Wszystko przyszło w zamówieniu. Dymne biały świetny a niestety przy różowym leciały iskry
2023-09-08
Wszystko zgodne z zamówieniem, szybki czas realizacji. Polecam :)
pixel