Darmowa dostawa od 400,00 zł

Granaty

( ilość produktów: 24 )

Granaty pirotechniczne to fajerwerki odpalane za pomocą zawleczki. Generują efekty takie jak dym w różnych kolorach czy huk często poprzedzony błyskiem. Można również uzyskać rozproszenie farby lub grochu. W związku z tym rozróżnia się granaty dymne, granaty hukowo-błyskowe oraz granaty rozpryskowe.

Granat dymny wykorzystywany jest do oślepienia przeciwnika dymem, żeby nie mógł nas dostrzec. Jest popularny do symulacji pola walki czy różnych gier typu paintball bądź ASG. Pirotechnika dymna jest stosowana przez różne organizacje wojskowe i paramilitarne. Granaty dymne występują w wersjach jedno i dwustronnych, przypominają puszkę z zawleczką. Dzięki różnej kolorystyce dymu granaty czy świece dymne używane są też na różnych przyjęciach czy meczach.

Granat hukowy stosuje się jako broń nie raniąca przeciwnika, ale uniemożliwiająca mu walkę.  Granaty hukowo-błyskowe przeznaczone są do symulacji pola walki i do szkoleń militarnych oraz dla miłośników gier i sportów paramilitarnych. Sposób odpalania jest łatwy i szybki, wystarczy wyciągnąć zawleczkę.

Granat rozpryskowy ma takie samo zastosowanie, elementem rażącym w tym przypadku jest farba lub groch. Granaty rozpryskowe także sprawdzą się do symulacji pola walki oraz szkoleń, sportów i gier paramilitarnych. Odpalenie jest również proste i szybkie oraz bezpieczne.

Granaty pirotechniczne PyroTech

W naszej ofercie znajdują się granaty dymne, jak również świece dymne oraz ekrany dymne o mocnym działaniu i takim samym zastosowaniu. Mamy również granaty hukowo-błyskowe i miny naciskowe z czułką do uruchomienia oraz efektem dymu i trzasku. Nasz asortyment obejmuje także granaty rozpryskowe, w tym granaty paintball z farbą. Większość produktów dostępna jest w praktycznych zestawach.

Korzystna cena i najwyższa jakość produktów od sprawdzonych i renomowanych producentów to atuty naszej oferty. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów dla klientów hurtowych i indywidualnych. Wszystkie produkty pirotechniczne są opisane pod kątem parametrów technicznych, efektów i bezpieczeństwa użytkowania. Do każdego dołączony jest filmik pokazujący realne efekty, można więc mieć pewność zakupu.

Zawsze służymy fachową poradą i pomocą, polecamy kontakt telefoniczny lub zostawienie wiadomości. Jeśli jakiegoś wyrobu nie ma na stanie, po informacji postaramy się, żeby w ciągu 7 dni produkt był ponownie dostępny.

Nasze fajerwerki mają niezbędne zezwolenia i atesty. Wysyłamy produkty w ciągu 24-48 godzin od otrzymania zapłaty za zamówiony towar.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 29 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Wszystko zgodne z opisem
2024-05-08
Wszystko w jak najlepszym porządku. Wszystko zgodne z opisem. Realizacja zamówienia w terminie. Polecam
pixel