Darmowa dostawa od 400,00 zł

Wyrzutnie / Baterie

( ilość produktów: 301 )

Wyrzutnie fajerwerków, zwane również bateriami wyrzutni rurowych czy kostkami to jedne z najbardziej widowiskowych materiałów pirotechnicznych. Produkt wystarczy położyć na stabilnym podłożu, odpalić, odejść na bezpieczną odległość i… obserwować rewelacyjne efekty. Te, w zależności od rodzaju wyrzutni, są różne. Baterie wyrzutni fajerwerków różnią się od siebie wielkością, ilością wystrzałów, a także efektami. Nasz sklep z wyrzutniami oferuje szeroki wybór baterii, dzięki którym każda impreza, na której się pojawią, będzie wystrzałowa – dosłownie i w przenośni. W sprzedaży posiadamy wszystkie istniejące warianty wyrzutni fajerwerków, z podziałem na poszczególne cechy.

Wyrzutnie fajerwerków to jeden z najczęstszych wyborów zawsze wtedy, gdy potrzebny jest spektakularny efekt. Ten bez problemu osiągniesz odpalając zaledwie jeden lont wyrzutni. To również jedna z najbezpieczniejszych form pokazu pirotechnicznego – jeżeli materiał znajduje się na stabilnym podłożu. Przed odpaleniem lontu należy jednak upewnić się, że w pobliżu nie znajduje się nic, co mogłoby kolidować z wystrzałami. Zamawiasz, odpalasz i… podziwiasz!

Wyrzutnie fajerwerków, którą wybrać?

Wybór takiego rodzaju wyrzutni, która spełni wszystkie twoje oczekiwania, nie jest wcale prosty – ze względu na ogromny wybór. W ofercie sklepu posiadamy wyrzutnie każdego możliwoego rodzaju. Wyrzutnie różnią się między sobą ze względu na:

 • Kaliber

Najmniejszy kaliber, jaki mają baterie wyrzutni fajerwerków, to 0,5”, największy (uściślając: największy dopuszczalny do wykorzystania przez amatorów bez uprawnień pirotechnicznych) ma aż 2”.

 • Liczba wystrzałów

Nasz sklep z wyrzutniami fajerwerków oferuje także baterie wyrzutni fajerwerków zróżnicowane pod względem liczby wystrzałów. Odpalane jednym lontem mogą mieć ich od 8 do ponad 300! Wybierz wariant, który będzie ci najbardziej odpowiadał.

 • Czas trwania wystrzałów

Czas trwania efektu pirotechnicznego z wyrzutni fajerwerków jest zróżnicowany. Oferujemy baterie wyrzutni fajerwerków:

 • 10 sekundowe (240 wystrzałów)
 • 30 sekundowe (19 wystrzałów)
 • 3 minutowe (do 200 wystrzałów) i więcej (na zamówienie).

Efekt zależy nie tylko od ilości wystrzałów, ale także odstępów między nimi. Możesz więc wybrać wyrzutnię z efektem powolnym, ale dłuższym, bądź intensywnym ale krótszym.

 • Intensywność wystrzałów

Wystrzały z wyrzutni fajerwerków mogą mieć różny charakter – spokojny i płynny lub dynamiczny.

 • Efekty

Zróżnicowanie wyrzutni fajerwerków pod kątem efektów jest bardziej złożone. Można podzielić je na wystrzały:

 • pionowe
 • panoramiczne, kątowe (typu FAN)
 • przejściowe (fajerwerki wybuchają raz pionowo, raz panoramicznie)
 • z efektami ruchomymi (tak zwany efekt zetki).

Wyrzutnie fajerwerków w hurtowni PyroTech

Oferujemy szeroki wybór materiałów pirotechnicznych doskonałej jakości. Wszystkie produkty, które u nas znajdziesz, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów. Dzięki temu zyskujesz niezawodną jakość w doskonałej cenie. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów materiałów pirotechnicznych, zarówno dla klienta detalicznego jak i hurtowego.

W ofercie znajdziesz ogromny wybór fajerwerków (ponad 500 baterii wyrzutni), których możesz używać bezpiecznie jako osoba prywatna, nie posiadająca przeszkolenia z zakresu obsługi pirotechniki!

Każda pozycja znajdująca się w sprzedaży jest dokładnie opisana: pod kątem technicznym, efektów oraz bezpieczeństwa użytkowania. Możesz obejrzeć również filmik obrazujący opisywane efekty. Dzięki temu wiesz, że zakup będzie trafny.

W sklepie z wyrzutniami PyroTech zawsze znajdziesz to, czego szukasz. Jeśli aktualnie którejś z pozycji nie ma na stanie – zgłoś nam ten fakt, a w ciągu 7 dni produkt powinien być ponownie dostępny.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 27 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-08
Wszystko w jak najlepszym porządku. Wszystko zgodne z opisem. Realizacja zamówienia w terminie. Polecam
2023-12-31
Dziękuje za szybką i profesjonalną realizację zamówienia.
pixel